DOU Ревізор в Parimatch Tech: кабінети та лаунж-зони з видом на Дніпро (ВІДЕО)
Цього разу DOU Ревізор завітав до Parimatch Tech — міжнародної продуктової компанії, яка розробляє технологічні та маркетингові рішення в індустрії ігор і розваг для бренду Parimatch.
HQ компанії розташована на Кіпрі в місті Лімасол, а центри розробки є в Україні, Вірменії, Білорусі та на Кіпрі. У команді київського центру розробки, що є найбільшим, 983 фахівці, з них 604 технічних спеціалісти.
В околицях і поблизу
Офіс розташований у бізнес-центрі «Саміт», що у чотирьох хвилинах пішки від метро «Арсенальна». Через дорогу від БЦ є парк, а поруч чимало місць, де можна пообідати:
- Обід у Food court на
2-му поверсі бізнес-центру обійдеться приблизно у 100 грн. - За 8 хвилин пішки можна дістатися Kyiv Food Market і скуштувати страви від Green Chef, Milk Bar, Malva, Pinzaza, Mimosa Brooklyn Pizza, Vabi-Sabi, «Китайський Привіт», «В’єтнамський Привіт», «Чайка», Orang+utan тощо. Середній чек становитиме
200–300 грн. - У
7–10 хвилинах пішки розташовані такі заклади, як Razzle Dazzle, PM Hall, «Одеса-мама», «Буффаліно», «Хмелі-Сунелі», «Львівські круасани», «Z кафе», «БПШ», а також магазини «Сільпо» та «Мандаринчик».
Вартість паркомісць спеціалістам покриває компанія. У розпорядженні команди Parimatch Tech підземна парковка БЦ на 49 паркомісць для автомобілів (це 27% від вмісту офісу), серед них є місця для зарядки електрокарів, а також 10 місць для велосипедів та 4 для мотоциклів. Забронювати місце на весь день або кілька годин можна за допомогою системи Robin. Доступ до бронювання паркування відкривають за три доби.
Офісний побут
Команда Parimatch Tech займає два поверхи площею 2200 м². Основні робочі зони розташовані на нижньому поверсі, де можна розмістити 270 спеціалістів. Початок дня фахівців починається у проміжку з 9 до 10 години ранку.
Компанія перейшла на гібридний формат роботи — з офісу (нині корпоративного коворкінгу) працює лише третина команди з адміндепартаменту, хелпдеску, клінінг- та офіс-менеджери. Решта вирішує самостійно, залишатися вдома чи прийти до коворкінгу.
У середньому щодня офіс відвідують близько 200 людей, тому впровадили Robin booking desk — ту ж систему бронювання, що й для паркомісць. Вона дає змогу з десктоп-версії, мобільного або спеціальних екранів у коворкінгу забронювати будь-яку зону.
При чому необхідно зробити check-in в системі, щоб підтвердити запис. Через велику кількість охочих відвідувати офіс реєстрація обов’язкова для тих, кому потрібна особиста робоча зона або кабінет. Проте перебувати в лаунж-зонах можна без попередньої реєстрації.
Верхній одяг можна залишати у шафах, а цінні речі — у спеціальних ящиках, що замикаються. Вони розташовані по офісу рівномірно, якщо ж ключ загубиться, то в офіс-менеджерів є майстер-ключ.
Вентиляція в офісі регулюється локально: доступ до централізованих пристроїв керування для кожного простору мають офіс-менеджери. Тому, щоб змінити температуру або інтенсивність циркуляції повітря, спеціалісти пишуть у спеціальний чат, безпосередньо офіс-менеджеру або підходять на ресепшн.
У робочих просторах і переговорних кімнатах є невеликі холодильники з прохолодними напоями. Також на нижньому поверсі є бариста, який готує безкоштовну каву для спеціалістів.
Тут є дві кухні — велика та маленька. У Parimatch Tech відмовилися від шоколаду, цукерок і хлібобулочних виробів. Замість них на кухнях є горіхи, яблучні чипси, сухофрукти та корисні сніданки. Також щодня о
Спеціалісти можуть замовити обід від кейтерингової служби. Його середня вартість —
Використаний посуд складають у раковину, і згодом його прибирає клінінг-команда. У Parimatch Tech сортують сміття, залишити вторсировину можна в контейнерах однієї з кухонь.
У коридорах розташовані точки Print&Scan, де можна зісканувати і роздрукувати документи. Облаштованих зон для куріння немає, тож спеціалістам, що палять, треба спускатися на вулицю.
Верхній поверх призначений переважно для зовнішніх зустрічей і перемовин. Відвідувати простір можуть спеціалісти, які залучені на зустрічах з партнерами.
Тут є кабінети, призначені для со-СЕО та партнерів. Поруч з ними — робоча зона для помічників і невелика кухня, щоб обслуговувати зустрічі топменеджменту.
На поверсі є окрема кухня, на якій знайдуться снеки, мікрохвильовки, все необхідне для чаю та кави, як і на кухнях нижнього поверху.
Туалети загальні й не поділяються на чоловічі та жіночі. Всередині розміщений гігієнічний душ, є ополіскувач, крем для рук, засоби особистої гігієни та рушники. В офісі встановлено дві душові з усім необхідним.
Робочий простір
Простір Parimatch Tech функціонує як коворкінг для команди та поєднує у собі кілька різних видів кабінетів. Корпоративний коворкінг поділений на нумеровані сектори, щоб легше було знаходити потрібні кімнати. Розповімо про кожну з них.
Hot desk. Це стандартна робоча зона, щоб скористатися нею, спеціалісту потрібно взяти з собою лише ноутбук. Зарядні пристрої, монітори, канцелярія, перекуси та напої є на місці. Усього таких місць в офісі 164, бронювати можна на себе та ще одного колегу.
Team-room, або ж кімнати, що бронюються як простори для командної роботи. Таких кімнат чотири, їх використовують для командних зустрічей, брейнштормів або навчальних сесій, на які підключають і віддалених членів команди. Кімната оснащена так, як Zoom Room, тут є канцелярія, фліпчарти, м’які пуфи, холодильники з безалкогольними прохолодними напоями. Столи всередині штабелюються — за запитом офісний департамент коворкінгу може підготувати простір з пуфами замість звичайної розсадки за столами.
Focus room — маленькі кабінки для роботи на самоті чи проведення one-to-one. В коворкінгу таких кімнат одинадцять.
Meeting room вміщують від 4 до 12 осіб для зустрічей та проведення презентацій. Переговорних кімнат 11, вони оснащені smartTV/Apple TV, Jabra та скляними маркерними дошками.
Акустичні кабіни розраховані на
На верхньому поверсі є кімната-трансформер, яку можна розділити на дві окремі переговорні по 10 людей або одну велику. Всередині є все, що й в інших переговорних, та інтерактивний екран, на якому можна писати дотиком руки та експортувати результат у PDF-файл.
На верхньому поверсі є 50 робочих зон, проте використовувати їх можуть лише ті спеціалісти, що залучені на зустрічах з партнерами або перемовинах і мають час між ними. В одній з кімнат поверху є столи з регуляцією висоти — усього таких сім.
Щодо техніки спеціалістів, то зазвичай це MacBook або Lenovo з процесором і7, 16+ Гб оперативної пам’яті та жорстким диском від 128+ Гб. Щоб отримати іншу техніку, треба обґрунтувати менеджеру необхідність оновлення. Є внутрішнє правило, що ноутбуки міняють, якщо їм понад три роки.
Відпочинок і натхнення
Одразу при вході до Parimatch Tech розташована скульптура, що схожа на одного з амбасадорів компанії, Конана МакГрегора, у вигляді давньогрецького бога з блискавками, у VR-окулярах та роботизованими частинами тіла.
У просторі багато точкових лаунж-зон, де можна відпочити або попрацювати. Загалом це ще 30 посадкових місць.
Окремої спортивної зали у Parimatch Tech немає, є два тренажери, вмонтовані у коридорах. Спеціалісти можуть приєднатися до клубів зі спортивних активностей разом з іншими членами команди. Найбільшим популярним є футбольний клуб, до якого долучилося 63 людини, цікавими для співробітників є клуби з плавання, баскетболу та хокею. Учасники бігового клубу (усього їх 23) збираються тричі на тиждень і разом із тренером вирушають на пробіжку у Маріїнський парк.
Медичне страхування для всіх спеціалістів доступне з першого дня в повному обсязі. При чому фахівці можуть обрати страхову з чотирьох варіантів. У компанії доволі незвичайний соціальний пакет, діє програма бенефіт-кафетерій (БК). Усі спеціалісти мають певний бюджет, однаковий для всіх членів команди.
У межах цього бюджету вони обирають з переліку послуги, які повністю покриває компанія: уроки англійської, няню для дитини, СТО, послуги охоронних агентств чи стоматологій, клінінг дому, спортивний клуб та інвентар, масажі, юридичні послуги, розширене медичне страхування та навчання. Заняття із психологом компанія відшкодовує наполовину.
Команда може замовляти літературу та переглядати її в електронному форматі на внутрішньому ресурсі Parimatch Tech. Також спеціалісти беруть участь у конференціях та освітніх мітапах.
У компанії проводять внутрішні навчання: Management Development Program, регулярні майстер-класи про надання зворотного зв’язку, курси з управління особистими фінансами, для менторів ІТ-академії тощо.
У межах проєкту IT academy будь-яка людина без профільної освіти чи комерційного досвіду в IT складає іспит і може долучитися до навчання, де викладають спеціалісти Parimatch Tech. У першому наборі до кінця навчання зі 96 людей дійшов 51 учасник.
Ще до першого дня у компанії спеціаліст отримує Offer pack, а вже з початком співпраці надають Welcome pack.
Parimatch Tech дарує команді подарунки до дня народження, Нового року, 8 березня та 14 жовтня (для всіх спеціалістів, попри стать), народження дитини, весілля, Великодня. Загалом спеціалісти мають доволі насичений графік соціальних активностей від компанії у
З локацій для відпочинку у просторі — Relax-кімната з масажним кріслом або ігрова.
Також є дві тераси на верхньому поверсі, де можна випити каву упродовж робочого дня, їх планують використовувати для подій та вечірок. А з вікон простору відривається краєвид на Дніпро.
На верхньому поверсі у центральному холі проводять ранкову йогу, сніданки з CEO та планують інші неформальні активності для команди.
Щоквартально у компанії організовують внутрішні опитування серед команди щодо того, що покращити або змінити в офісному просторі та соціальному пакеті. У планах ще запустити та протестувати сервіс із хостес, яка за потреби зможе зустріти кур’єра абощо, та кімнат з ремонтом речей і пральнею.
DOU Ревізор запитує
Ми провели анонімне опитування серед команди Parimatch Tech, у якому взяли участь 75 фахівців, з них 55 — технічні спеціалісти. Ми поцікавилися, чи задоволені вони офісом, і попросили оцінити за п’ятибальною шкалою певні характеристики: розміщення, графік і офісний простір.
Найвищу оцінку у 4,9 бала з 5 можливих отримала вентиляція, особистий простір та розташування теж оцінили високо — у 4,6 та 4,5 бала відповідно. Найнижчий бал — 4,1 — отримали периферійні пристрої, трохи ліпше оцінили робочий комп’ютер і графік роботи — на 4,3 бала.
За традицією ми поспілкувалися зі спеціалістами особисто й поставили два нескладних запитання: що їм найбільше подобається в офісі та що хотілося б поліпшити або змінити.
Дмитро, Front-end Developer, 2,5 роки з компанією
Расположение офиса мне нравится: близко к метро и красивый вид на Днепр. Здорово, что у нас не опенспейс, в большинстве комнат по 5 человек — мне от этого очень комфортно. Правда, сейчас чуть реже бываю в офисе, чем раньше. Заметил, что спейс заполнен практически на 100%, так что сложно втиснуться, а хочется забронировать место, которое нравится, а не то, которое осталось свободным. Насколько я знаю, в планах расширяться, чтобы решить этот вопрос.
Я не сталкивался с дискомфортом с вентиляцией, но чатики читаю, и там изредка бывают к ней вопросы, которые быстро решаются. Из нашего соцпакета пользуюсь расширенной страховкой, а оставшиеся бенефиты пока еще думаю, как использовать. Я считаю, что эта система лучше прежней, хотя бы потому, что теперь у нас шире выбор. Еще нравится, что есть бариста, который делает отличный кофе, плюс фреши. Да и в целом на кухне простая система с обедами — выбирай и плати, как удобно.
Из того, что хотелось бы улучшить... Турники, мне кажется, стоят не очень удачно. Редко кого там вижу. Думаю, если бы был под них выделенный отдельный уголок, то было бы лучше.
Анна, Senior QA, 2,5 роки з компанією
У нас большая кухня, много лаунж-зон, где можно посидеть, пообщаться с кем-то и отдохнуть. Я бываю в офисе редко, примерно раз в месяц, когда приезжаю в Киев. Но прихожу всегда именно сюда. Хотя можно еще улучшить слетающие бронирования. Бывает, что приходишь, а на твоем месте уже кто-то сидит. В таком случае договариваемся на месте. Обычно я пользуюсь фокус-румом на одного человека, так удобнее для созвонов. И тут нет большого эхо.
Пространство способствует тому, чтобы выйти к реке, насладиться видом. Возможно, для кого-то это не важно, но меня вдохновляет.
Из программы бенефит-кафетерия (БК) я пользуюсь обычной страховкой, как депозит у меня осталась некоторая сумма, так что я пока думаю, как ее использовать. Например, моя коллега из команды так приобрела коврик для йоги. Помимо этого, есть бюджет на обучение.
Андрій, Senior Developer, 3 роки з компанією
В корпоративном коворкинге бываю
1–2 раза в неделю, когда договариваемся собраться командой. Открываются окна, это здорово. У меня система бронирования работает отлично: если знаешь, как пользоваться, то ничего не слетает. Главное вовремя отметить подтверждение в письме. Из улучшений хотелось бы второй монитор в офисном пространстве, некоторым он по запросу выдается на месте, если никто не забрал и еще есть свободные мониторы в наличии. Нужно делать это каждый раз, как приходишь, так как твое место завтра в формате коворкинга может забрать кто-то другой. Еще хотелось бы курилку на этаже, да и все.Из БК я пользуюсь обслуживанием автомобиля на СТО. Пока паркинг не пытался забронировать — слоты быстро разбирают, так что машину оставляю на бесплатной парковке у зеленого театра, там всегда есть места. От него до Parimatch Tech не спеша минуты две идти.
Ну що, ми поїхали далі... А якщо ви хочете, щоб DOU Ревізор приїхав до вас, пишіть нам:
Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
Стежте за нами у Facebook. І підписуйтесь на YouTube.
Фотографка: Леся Коверега