Фінансуватимуть ідеї на різних етапах розробки. Defence Tech кластер від TAF Drones шукає «гаражні» ІТ-проєкти
Український виробник безпілотників TAF Drones запустив Defence Tech кластер Innovation Hub. Його мета — мінімізувати час між розробкою перспективних технологій «з гаражів та окопів» та їх впровадженням на фронті.
«Існує значна кількість перспективних розробок, які не отримують достатнього фінансування для їх втілення в життя. За підрахунками TAF Drones, зараз їх кількість вже перетнула декілька тисяч», — зазначають автори проєкту.
В Innovation Hub кажуть, що будуть використовувати не лише венчурні інвестиції, але і більш гнучкі способи фінансування. Кошти вкладатимуть напряму в перспективні технології й талановиті команди без стартап-досвіду. Винахідники отримують доступ до виробничих потужностей TAF Drones для тестування і доопрацювання своїх технологій.
«Зазвичай оборонні кластери, розподіляють гранти на широкий спектр проєктів для підтримки розвитку галузі оборонних технологій, а ми зосередимося на безпосередньому фінансуванні конкретних технологій та ідей, незалежно від комерційної стадії розробки», — додають у TAF Drones.
Зараз у кластері шукають технології, які створюють додаткову цінність FPV-дронам. Окремі напрями, які в пріоритеті:
— РЕБ-стійкі радіомодулі для FPV;
— системи донаведення на ціль;
— локалізація виробництва компонентів для FPV;
— розвиток технологій РЕБ і антиРЕБ.
Подати заявку на участь в Innovation Hub можна на офіційному сайті.
Нагадаємо, щоби «підсвітити» потужні українські стартапи у військовій сфері та розповісти про їхні софтверні та хардверні рішення, DOU зібрав путівник з miltech-компаній. Ми активно доповнюємо цей матеріал і публікуємо інформацію про нові стартапи в miltech-галузі.