“ПриватБанк” і Payoneer запустили інтеграцію в застосунку “Приват24”. Які можливості це дає
Відтепер клієнти «ПриватБанку» і Payoneer зможуть користуватися новими функціями у «Приват24», щоб швидше отримувати кошти з Payoneer прямо в застосунку (мобільному та web). Про це повідомила пресслужба українського державного банку.
Чим це корисно
Як пояснили в банку, інтеграція Payoneer у «Приват24» дає користувачам нові можливості, яких нібито немає в інших фінустановах, а саме:
- реєстрація користувача через «Приват24», авторизація в сервісі Payoneer з банківського застосунку, привʼязка наявного облікового запису та перегляд історії дебетових транзакцій через «ПриватБанк»;
- виведення коштів із Payoneer на картки та рахунки фізичних осіб і ФОП. Зарахування коштів цілодобово в онлайн-режимі для фізосіб та в режимі з 8:00 до 20:00 в робочі дні для ФОП;
- можливість відкриття віртуальних/інтернет карток у процесі виведення коштів, миттєве отримання банківських реквізитів по балансах у USD та EUR для прийому платежів за надані послуги;
- вигідний курс конвертації в гривню та відсутність комісій банків-кореспондентів за SWIFT-платежі від Payoneer.
Кому це може знадобитися
За даними «ПриватБанку», на сьогодні він обслуговує понад 120 тисяч рахунків ІТ-підприємців. При цьому для них діє спеціальний тариф ІТ-експерт із безкоштовним відкриттям та пільговими умовами обслуговування рахунків, безкоштовним проведенням платежів у бюджет, сплати податків, валютообміну та перерахуванням коштів із рахунку ФОП на картку для виплат.
Також для ІТ-підприємців «Приват» безкоштовно випускає картки класу Gold і Premium та впровадив спеціальну лінію підтримки — Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .
Як відомо, Payoneer — світовий партнер у галузі цифрової комерції. З 2005 року компанія винаходить і створює глобальну екосистему. Її клієнти — від підприємців-початківців на ринках, що розвиваються, до провідних світових цифрових брендів, таких як Airbnb, Amazon, Google, Upwork та Walmart.
Раніше стало відомо, що «ПриватБанк» перевів свої дата-центри з Києва й Дніпра на територію Європейського Союзу. Над цим проєктом працювали понад 460 ІТ-фахівців та підрядників, на що їм знадобилося менше як 45 днів.