У «Дії» спростили продовження бронювання працівників. Тепер воно безшовне
У «Дії» запустили послугу «Продовження бронювання працівників» для критично важливих підприємств.
Про це повідомили Мінекономіки та «Дія».
За даними відомства, раніше для того, щоб перебронювати працівника, треба було спочатку анулювати чинний статус, а потім подавати нову заявку. На повторне бронювання могло йти до 72 годин.
Проте у грудні уряд скасував
Подати заяву можуть керівники, підписанти або уповноважені особи компаній, які внесені до Єдиного переліку та вчасно підтвердили статус критично важливих.
Щоб скористуватися послугою, потрібно:
- авторизуватися на порталі Дія;
- обрати послугу «Продовження бронювання працівників»;
- перевірити дані компанії;
- додати працівників для продовження;
- підписати заяву КЕПом.
В «Дії» зауважують, що якщо строк бронювання вже завершився або в працівника змінилася роль, компанія має подавати стандартну заяву про бронювання.
Нагадаємо, що до кінця березня в «Дії» з’явиться послуга, яка дозволяє deftech-компаніям бронювати на 45 днів працівників в розшуку. Раніше DOU повідомляв, що в Україні бронювання мають до 20 000 айтівців. У Харківському IT-кластері повідомили, що зростання відбулося переважно за рахунок бронювання компаній, які працюють у сфері deftech.