MacPaw підписала угоду про співпрацю з УКУ. Студенти отримають стипендії та доступ до AI-досліджень
IT-компанія MacPaw підписала угоду про співпрацю з Українським католицьким університетом. Партнерство передбачає спільні освітні проєкти, дослідження та стажування студентів.
Про це DOU повідомили в компанії.
В межах співпраці дев’ятеро студентів факультету прикладних наук УКУ отримуватимуть стипендії від компанії. В MacPaw не розкрили розмір стипендії, проте уточнили в коментарі, що стипендії виплачуватимуть протягом року. Також за результатами на наступний рік кількість стипендіатів можуть збільшити.
Студенти зможуть долучатися до досліджень MacPaw у сферах штучного інтелекту, продуктової розробки та підприємництва. У 2024 році частина з них вже брала участь у наукових проєктах компанії, публікувала статті й працювала з менторами. Двоє студентів після стажування приєдналися до AI Research Unit — підрозділу MacPaw, що займається новими рішеннями у сфері ШІ.
«Найкращий спосіб виростити AI-інженера — почати співпрацю ще під час навчання», — пояснює Володимир Кубицький, Director of AI у MacPaw.
В УКУ співпрацю називають важливою для розвитку прикладних досліджень та підприємництва. За словами в.о. декана факультету прикладних наук Олеся Добосевича, досвід співпраці з MacPaw має допомогти студентам створювати власні продукти і компанії.
