Україна вдруге представить власний павільйон на технологічній конференції Web Summit
Цього року Україна вдруге представить власний павільйон на технологічній конференції Web Summit, що відбудеться з 1 до 4 листопада у Лісабоні (Португалія).
Український стенд та низку подій організовують спільно UNIT.City, Український фонд стартапів, UFuture, Ukrainian Hub, ЕВА, Iplace.agency, WhiteRocks, Flyer One Vеntures, Sigma Software, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство закордонних справ України та Посольство України в Португалії.
Під час конференції планують розповісти про технологічні досягнення України, важливу роль українського ІТ-сектору у підтримці економіки та подальшому відновленні країни, а також про розвиток мілітарі ІТ-екосистеми.
«Український ІТ-сектор сьогодні виконує дві важливі задачі для української економіки. Забезпечує регулярні валютні надходження та сплачує податки. Ми називаємо ІТ-підприємців воїнами економічного фронту. Світові компанії готові працювати з нами навіть під час війни. Це дуже великий кредит довіри до нас та підтвердження нашого статусу на міжнародному ринку», — зауважила Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції, під час брифінгу у середу, 14 вересня.
За її словами, Україні сьогодні необхідно створювати умови для стартапів з рішеннями для військових, і про це також йтиметься на Web Summit.
Український фонд стартапів спільно з GIST організовує делегацію, до якої увійдуть 24 команди українських стартапів.
«Цього року буде найбільша делегація, 24 команди, відібрані нашими партнерами. 8 з них отримають додаткове фінансування на покриття своїх видатків. Це гарна нагода заявити про нас усьому світові. Нас знають на весь світ як хоробру націю, яка здатна виборювати перемогу і боротись до кінця за правду. Але ми хочемо, щоб весь світ знав Україну як інноваційну технологічну державу, яка має багато талановитих людей, команд, рішень», — заявив Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів, під час брифінгу.
Web Summit — найбільша технологічна конференція у світі. У ній візьмуть участь понад 70 тисяч відвідувачів, 2000 стартапів та 900 спікерів, серед яких представники найбільших компаній світу: Apple, Google, Amazon, OpenSea, Microsoft тощо.