Пілотний проєкт із застосування технологій віртуальної (VR) та доповненої (AR) реальностей для шкільного навчання зараз апробують у різних регіонах України, про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки.
Зокрема, учні 7-11 класів Тернополя, Луцька, Хмельницького і Кам’янець-Подільського проводять лабораторні роботи з фізики за допомогою шоломів віртуальної реальності і спеціального програмного забезпечення, яке «оживляє» підручник. Навчаються у приміщеннях освітніх хабів, куди приходять за графіком зі своїм класом і вчителями фізики.

«Новий формат навчання надає реальне уявлення про предмети, матерії, явища і закони. Під час занять учні занурювались у віртуальний світ планет Сонячної системи, виконували експерименти, використовуючи закон Ньютона, проводили різні досліди за навчальною програмою», — зазначають на сайті МОН.
Додають, що нині на спеціальній платформі вже є 200 інтерактивних тривимірних лабораторних і практичних робіт з фізики за програмою МОНу. У майбутньому планують покрити всі предмети і теми, які вивчають у школі.

Нагадаємо, у Мінцифри розповіли про результати пілотного проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії», який стартував у вересні 2022-го. Удосконалений курс охоплює цифрову грамотність, медіатворчість, обчислювальне мислення, програмування, аналіз даних, моделювання і цифрове громадянство.
Похожие статьи:
Український безпілотник із дальністю дії 1000 км пройшов успішне випробування, про це повідомила речниця «Укроборонпрому» Наталія Сад...
Мета WEB Boot Camp — надати можливість молодим замотивованим фахівцям, які позитивно мислять та швидко навчаються, долучитися...
Привет, меня зовут Александр, я работаю PM-ом на одном из больших аккаунтов Ciklum. В процессе работы у меня родился...
В выпуске: новые дата-центры Amazon, Serverless архитектура, статистика популярности реляционных БД, а также несколько...
Необходимо сделать лирическое отступление и констатировать факт, что со времени написания оригинальной...